Bilietų pirkimo taisyklės

Vaikai iki septynerių metų įleidžiami nemokamai – su vienu suaugusiuoju nemokamai įleidžiamas vienas vaikas. 

Asmeninė informacija apie bilietų pirkėją (vardas ir pavardė; mobilaus telefono numeris; pašto adresas; el. pašto adresas) yra konfidenciali ir prieinama tik Jaunimo klubo ,,Largo” darbuotojams. Vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka. Bet kokie finansiniai bilietų pirkėjo duomenys (pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos numeris) yra fiksuojami laikinai.

Įsigyjant e-bilietą būtina teisingai užpildyti kontaktinę informaciją – nurodytu el. paštu gausite laišką apie mokėjimo patvirtinimą – tai ir yra Jūsų bilieto įsigijimo įrodymas. Atskiro elektroninio bilieto į el. paštą negausite – atvykus į renginį Jūsų tiesiog paprašysime pasakyti savo vardą pavardę (su savimi turėkite tapatybę patvirtinantį dokumentą).

Bilietų grąžinimo atveju (jei renginys atšaukiamas), pirkėjas turi pateikti asmens dokumentą – duomenys jame turi sutapti su duomenimis, nurodytais ant elektroninio bilieto.

Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia.