Atlikėjų ir grupių KONKURSAS! Registruokitės jau dabar

Sveiki sveiki! Štai ir skelbiame registraciją į naująjį – pavasarinį Brackets & Jam atlikėjų ir grupių konkursą! Sezonas prasideda balandžio mėnesį, o atrankinių vakarų skaičius priklausys nuo užsiregistravusių grupių kiekio, apie datas, kuriomis esate kviečiami dalyvauti, būsite informuoti iš anksto.

Registracija skelbiama jau dabar ir raginame labai nedelsti:)

Registruokitės čia: http://bit.ly/2HpUJg9

Dalyvavimas bus patvirtinamas iš anksto elektroniniu paštu. Kadangi vieno vakaro dalyvių skaičius ribotas, išankstinė registracija būtina. Pasirodymų trukmė – 15 min., labai didelis pliusas, jei bent pusė programos – savos kūrybos. Siunčiame linkėjimų ir kviečiame vėl burtis ir skambėti! 🙂

Pirmasis vakarinės-naktinės galerijos sezonas

Pirmasis vakarinės-naktinės galerijos sezonas

Nuo rugsėjo mėnesio savo garsinę prigimtį LARGO pasipildė dar ir vaizdine, pradėdama veikti ir kaip vakarinė-naktinė meno galerija. Per keturis mėnesius surengtos keturios atskirų ir labai skirtingų kūrėjų parodos: tapytojų Gražvydo Kardoko, Mildos Derkintytė-Sadauskienės ir Lauros Slavinskaitės (abiejų kartu), grafikių Vasarės Krugždaitės ir Miglės Pužaitės. Projektas finansuotas Kauno Savivaldybės ir toliau sėkmingai tęsiasi –  jau suderintos parodos keliems ateinantiems mėnesiams (paraiškos priimamos nuolat). Šiek tiek apie buvusias parodas:

Gražvydo Kardoko tapybos darbai labai gerai atitiko galerijos konceptą – geriausiai matomi ne dieną, o naktį, nes tapyti su fluorescenciniais dažais. Gilios, daugiasluoksnės darbų idėjos ir pati raiška, ilgesniam laiku pritraukia, prašosi skaitomos, atpažįstamos, nujaučiamos.

  

Spalį pristatyta Mildos Derkintytė-Sadauskienės ir Lauros Slavinskaitės tapybos darbų paroda savęs ir kito tematika – kaip reiškiasi žmogus tarp kitų, kas esu aš tarp kitų, ryškus tarpžmogiškojo santykio ir žmogaus kaip atskirybės pasaulyje klausimas.

Grafikės Vasarės Krugždaitės paroda itin sudomino savo idėjomis – organinių, yrančių medžiagų įamžinimas, instaliatyvumas sudomino daugelį. Vasarės darbai – nuolatinis klausimas ir nuolatinis žaidimas, kuriame svarbi ir idėja, ir procesas.

Visiškai kitokie, bet ne mažiau įtraukiantys Miglės Pužaitės darbai, kuriuose saugoma atmintis, taip jau priartėjant prie fenomenologijos, juose įamžintos skirtingų žmonių daiktų/ atsiminimų konsteliacijos.

 

 

Norinčių eksponuotis paraiškų su darbų pavyzdžiais ir idėjų aprašymais nuolat laukiame el.p. largo@largo.lt. Projektą finansuoja Kauno Savivaldybė.

 

 

Savaitė tylos: kad galėtum grįžti į blėstančias patirtis

Savaitė tylos: kad galėtum grįžti į blėstančias patirtis

Gilios, bet skaidrios atmosferikos kūrėją – Savaitę tylos – kalbina Tamsaulė.

-Klausimus rašau, klausydama Tavo muzikos. Ji išsyk nuima bet kokį iki tol buvusį nerimastingumą ir nutildo nerimą, įkyriai skubinantį, o lekiant paskubomis kiek daug nepastebima, nepaliečiama, neleidžiama sau patiems būti paliestiems. Man taip ramu ir gera, erdvu Tavo muzikoje – ar kurdamas tiesiog leidiesi savo vidiniais laukais, stebėdamas sąmonę ir intuiciją šokant kartu? Kiek Tavo muzika kuria Tave patį?

Read more

Muzikinė naktis GARSOVAIZDŽIAI ir vakarinės-naktinės meno galerijos atidarymas

Muzikinė naktis GARSOVAIZDŽIAI ir vakarinės-naktinės meno galerijos atidarymas

LARGO, kuriame nuolat gyvena muzika, jau seniai mąstė, kad ir sienos imtų skambėti, bet šįkart ne garsais, o spalvomis, ženklais, žvilgsniais. Patirtimis, nugulusiomis ant drobių, išnirusiomis iš aliejinių dažų ar fotojuostų. Labai džiaugiamės, kad nuo rugsėjo 23 d. veiksime jau kaip ir vakarinė-naktinė meno galerija, todėl visus labai kviečiame į jos atidarymą su gilios atmosferinės muzikos renginius GARSOVAIZDŽIAI. Šiuo metu eksponuojami tapytojo Gražvydo Kardoko darbai.

Read more