Pirmasis vakarinės-naktinės galerijos sezonas

Nuo rugsėjo mėnesio savo garsinę prigimtį LARGO pasipildė dar ir vaizdine, pradėdama veikti ir kaip vakarinė-naktinė meno galerija. Per keturis mėnesius surengtos keturios atskirų ir labai skirtingų kūrėjų parodos: tapytojų Gražvydo Kardoko, Mildos Derkintytė-Sadauskienės ir Lauros Slavinskaitės (abiejų kartu), grafikių Vasarės Krugždaitės ir Miglės Pužaitės. Projektas finansuotas Kauno Savivaldybės ir toliau sėkmingai tęsiasi –  jau suderintos parodos keliems ateinantiems mėnesiams (paraiškos priimamos nuolat). Šiek tiek apie buvusias parodas:

Gražvydo Kardoko tapybos darbai labai gerai atitiko galerijos konceptą – geriausiai matomi ne dieną, o naktį, nes tapyti su fluorescenciniais dažais. Gilios, daugiasluoksnės darbų idėjos ir pati raiška, ilgesniam laiku pritraukia, prašosi skaitomos, atpažįstamos, nujaučiamos.

  

Spalį pristatyta Mildos Derkintytė-Sadauskienės ir Lauros Slavinskaitės tapybos darbų paroda savęs ir kito tematika – kaip reiškiasi žmogus tarp kitų, kas esu aš tarp kitų, ryškus tarpžmogiškojo santykio ir žmogaus kaip atskirybės pasaulyje klausimas.

Grafikės Vasarės Krugždaitės paroda itin sudomino savo idėjomis – organinių, yrančių medžiagų įamžinimas, instaliatyvumas sudomino daugelį. Vasarės darbai – nuolatinis klausimas ir nuolatinis žaidimas, kuriame svarbi ir idėja, ir procesas.

Visiškai kitokie, bet ne mažiau įtraukiantys Miglės Pužaitės darbai, kuriuose saugoma atmintis, taip jau priartėjant prie fenomenologijos, juose įamžintos skirtingų žmonių daiktų/ atsiminimų konsteliacijos.

 

 

Norinčių eksponuotis paraiškų su darbų pavyzdžiais ir idėjų aprašymais nuolat laukiame el.p. largo@largo.lt. Projektą finansuoja Kauno Savivaldybė.