BUVO: 16-05-13 // Digital Tsunami w/ Alessandro Adriani

Kategorija:

Renginio aprašymas

Šlovė jam! Dar senų senovėj, kai net nebuvo jokių nei picų, nei maskarponės, nei parmezano.
Pagal legendą Didysis Adrianis, užsidėjęs legendinę kožą su vinimis ir aštria industrial synth wave katana, kirto tiesiai pačiam savo tradiciniam tėvų kraičiui ir paliko gimtinę Italiją tam, kad kariautų su Berghainiškais vėjais, prislėgtam, Techno Holivudo šešėlyje – Berlyne.
Dabar, kai jau noise’o krantai sujungti ir pastatyta „Mannequin“ šventykla, Didysis Adrianis knisasi ties užmirštais pankų virpesiais ir perleidžia juos per savo šventyklos šaltas sienas.

Dabar šiais gūdžiais 2016 metais, nenuostabu netgi ir tai, kad tokie kultūriniai smaugliai kaip Resident Advisor, kurie, kaip visi žino, mėgsta vėluot su naujienom ir bėga paskui vibe’ą dažniau nei jį kuria, sako kad jo draugas kuris pasirodo nėra draugas is kitos šventyklos vadinamos „Dark Entries“, atseit daro labai puikiai ir panašiai ir t.t. ir netgi klijuoja etiketes išaukštindami tarp geriausiųjų label’ų.
Bet juk tikrieji aidų diggeriai, underground’o vilkai – karžygiai, ne plebėjai, pažįsta šitą triuką ir žino, kad būtent nuo Didžiojo Adrianio, būtent nuo jo ir ne nuo kažko kito – kaip koks Salieris nuo Mocarto nusižiūrineja kokius gi čia tapetus priklijuot.

P.S. frontą laiko, kitas italas – lietuvis razbainykas Mario Morreti, bei kaip ir priklauso savas – Roman Sputnik.

Alessandro Adriani ( Mannequin Records )

Mario Moretti ( Bordello A Parigi )

Roman Sputnik ( Digital Tsunami )

ENG //

Glory to him! Already in the ancient times when there were no pizzas, mascarpone or parmesan.

According to the legend, Adriani the Great put on his famous leather jacket with nails and sharp industrial synth wave katana and smited straightly to his traditional heritage of his parents and left his native Italy in order to fight the Berghain winds in Berlin, that was depressed by Techno Hollywood shadow.

And now, when the coasts of noise are already connected and the sanctuary of “Mannequin“ is built, Adriani the Great is digging forgotten punk vibrations and transmits it through the cold walls of his sanctuary.

P.S. The front is held by the other Italian-Lithuanian Mario Morreti and Roman Sputnik.

Alessandro Adriani ( Mannequin Records )

Mario Moretti ( Bordello A Parigi )

Roman Sputnik ( Digital Tsunami )

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.