16-10-07 // 21:00 – MESIJUS X MÜNPAUZN EP /POMIRTINIS/ PRISTATYMAS

7.00

Liko 32

Kategorija:

Renginio aprašymas

MESIJUS X MÜNPAUZN EP /POMIRTINIS/ PRISTATYMAS
BILIETUS GALITE ĮSIGYTI IR RENGINIO VIETOJE. 
Mesijus ir Münpauzn nerimsta! Mesijus ir Münpauzn nemiega! Mesijus ir Münpauzn pagaliau gali sau leisti išsimiegoti, nes naujausias albumas baigtas! Šviežia elektroninės muzikos grietinėlė pristato naują EP (trumpo metro) diską POMIRTINIS!
 
Šiek tiek istorijos: 2015 m. duetas išleido albumą #UZGROTU. Garsiai nuskambėjęs, apdovanojimų ir nominacijų pelnęs leidinys apėmė visą gyvenimo ciklą – nuo gimdos iki grabo lentos. Paskutinis jo kūrinys – #tunebegyvas. Ar tai pabaiga?
 
Ne! Naujasis Mesijus x Münpauzn EP POMIRTINIS tęsia albumo istoriją pomirtiniame pasaulyje.
 
Tekstai apie palikimą, reinkarnaciją, rojų, kosminį žmonijos pradą. Nors skamba labai ezoteriškai, tai nebus tas albumas, kurį klausant reikėtų prisidegti smilkalą. Tai šviežia skaitmeninės muzikos banga ir nepatirti minties vojažai.
 
POMIRTINIS pasirodys ribotu tiražu kompaktiniame diske, kaip visada – su išskirtiniu viršeliu. Plakato dydžio viršelyje – realių Mesijus x Münpauzn klausytojų veidai, kuriuos perpiešė sumani iliustratorė Lina Vyšniauskaitė. Kolekcinė vertybė!
 
Pristatymo metu pirmą kartą išgirsite visus šešis EP kūrinius gyvai, ryškiausius įrašus iš #UZGROTU (2015) ir PIURĖ FUTURE (2014), ir, be abejo, galėsite įsigyti POMIRTINĮ tiesiai iš atlikėjų rankų.

 
// Taip pat groja:
 
Ophex:

Boikafé, Lietuvos muzikos scenoje geriau žinomas dėl savo projekto Justicious – šiltųjų kraštų įkvėptos elektroninės muzikos kūrėjas ir didžėjus, kurio kūrinai jau skambėjo tokiose užsienio radijo stotyse kaip BBC Radio 1Xtra, NTS Radio bei Radar Radio, o jis pats – vienas iš ZIP FM vakarinės muzikinės radijo laidos DEWFORANIMALS kūrėjų ir vedėjų. Boikafé selekcijose gausu visko – nuo lėtesnių dancehall ritmų iki egzotiško kuduro, tribal, gqom ar griežto ir techno menančio drum track skambesio.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.