16-11-12 // 19:00 – TERRA FIN ir ABII turas po Lietuvą

5.00

Liko 40

Kategorija:

Renginio aprašymas

Terra fin – Corey Howard, Chris Gregory ir Jono Lapino post rock / alternative muzikos žanro trijulė iš UK, Huddersfield. Grupė pradėjo formuotis 2014 metais, kuomet gyvenimas supynė Jono bei Corey kelius. Grojant kartu ir tobulinant originalias dainas, vaikinų kompanija su tuometiniu būgninku Matt Porter pasirodė ne tik Anglijoje, tačiau ir Prancūzijoje bei sulaukė žiniasklaidos dėmesio.
Šiuo metu į grupės gretas įsiliejus naujajam būgnininkui Chris Gregory, Terra fin laiką leidžia įrašų studijoje ir ruošiasi savo kūriniais nustebinti klausytojus Lietuvoje.

Abii – Tautvydo Tomkaus ir Andriaus Šarkos jauna bei perspektyvi alt/industrial muzikos grupė. Šiais metais vaikinai tapo “Tamstos” muzikos klubo jaunųjų lietuvių grupių konkurso “Garažas” pirmosios vietos nugalėtojais. Tai duetas, kuris neriboja savęs ir pasiduoda muzikiniams eksperimentams, kūrybai leidžia kalbėti už juos ir dėl to klausytojams suteikia galimybę nelikti nešališkiems stebėtojams. „Netiesa, kad muzikai reikia mūsų. Tai mums jos reikia”, – muzikinei laisvei ištikimybę deklaruoja Abii nariai.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.