17-02-25 // 11:00 – Dainavimo seminaras GRYNOJO BALSO LINK su Tamsaule

10.00

Liko 25

Kategorija:

Renginio aprašymas

Kodėl šiandien dainuojame? O kodėl nebedainuojame? Kodėl dainavimas beveik visuotinai suprantamas tik kaip būdas pasirodyti, o ne būti? Ar galiu pradėti intonuoti, jei visiškai ,,neturiu klausos”? Kada pradedu galvoti, kad neturiu klausos? Kodėl? Ar tikrai reikia mokytis dainuoti? Ką reiškia dainuoti taisyklingai? Kaip lavinti kvėpavimą? <…>
 
Tamsaulė kviečia į dviejų dalių – teorinės ir praktinės – susitikimą, kuriame ir atsakysime, ir toliau klausime, nes klausimas – yra ir tikslas, ir esmė, nuolatinis susižadinimas. Praktinėje dalyje susipažinsime su kvėpavimo pratimais, atramos stiprinimu, kitais balso šildymo pratimais. Tai pirmasis ciklo renginys.
 
Tamsaulė – atmosferinės/ etninės/ elektroninės muzikos kūrėja, jau išleidusi vieną savo autorinių dainų albumą ,,Atstumai” (2016), kurį galima rasti visose populiariausiose muzikos klausymosi platformose kaip Spotify, iTunes, Deezer, BandCamp, Pakartot.lt ir kitur, taip pat atmosferinės-meditacinės muzikos albumą ,,Perpetua Oscillatio” (2016). Kūriniai keletą metų jau sukasi radijo stotyse LRT radijas, LRT Opus. Kūrėja taip pat bendradarbiauja ir su kitais muzikos kūrėjais tiek iš Lietuvos (Vėjopatis, King Sleep, Modestyno), tiek iš užsienio (ambient stiliaus leidybinė muzikos kompanija Q-asar), atlikėju E.U.E.R.P.I iš Bulgarijos. Taip pat dirba ir su filmų kūrėjais, pavyzdžiui, italų filmų režisieriumi Federico Mattioni – šiuo metu bus pradėtas filmas, kuriame skambės ir Tamsaulės autoriniai kūriniai. Rengia savo autorinius koncertus, dalyvauja įvairiuose festivaliuose, rašo poeziją, straipsnius.

Kūrybinė svetainė: www.tamsaule.lt
Pakartot.lt: https://www.pakartot.lt/project/egle-gelaziute-praneviciene
Soundcloud: www.soundcloud.com/tamsaule
Facebook: www.facebook.com/tamsaule
BandCamp: https://tamsaule.bandcamp.com/releases
Spotify: https://open.spotify.com/artist/3bJkwqUqiS5MMYgT8Klw5A
 
Dėl individualių pamokų kreiptis el.paštu tamsaule@gmail.com arba tel.: 861632892
 
Kaina 10 eurų.
Vietų skaičius labai ribotas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.