2016-11-25 // 21:00 – GARSOVAIZDŽIAI: Grad_U, Mesake

5.00

Neturime

Kategorija:

Renginio aprašymas

Naujos garsovaizdžių gijos vėl dygsta ir siekia susijungti su jau nusidriekusiomis iš praėjusių ir su nusidriekiančiomis iš mūsų. Šį kartą garsovaizdžius daigins:

grad_u – Lietuvos dubtechno scenos pionierius ir ambasadorius, dj’us ir prodiuseris, savo muzikinių ieškojimų kelią pradėjęs kiek daugiau nei prieš penkiolika metų. Šiandien jis turi du nuosavus leiblus, o savo sąskaitoje sukaupęs visą krūvą release’ų. Šalia tokių grandų kaip Quantec, Fluxion ir Rod Modell Danų leidykloje Echocord ne per seniausiai pasirodė jo plokštelė.
Grad_U muzika pasižymi išskirtinai klasikiniu dubtechno skambesiu, išgaunamu naudojant analoginę įrangą bei įrašinėjant kūrinius į juostas. Techno ritmų griežtumas ir dub bangų šiluma harmoningai susipina užburiančioje garsų sintezėje, įtraukiančioje į nepamirštamą kelionę dubtechno garsovaizdžiais.

Mesake: Tikras vardas Vidas Miniotas. Susidomėjo elektronine muzika ir kaip ji padaroma dar 1998-aisiais. Po daug metų blaškymosi ir unikalaus skambesio ieškojimų projektas Mesake gimė 2011-aisiais. Prasidėjo bendradarbiavimas su vokalistais, gilaus skambesio įsimylėjimas ir nuolatinis Mesake skambesio tobulėjimas.

Prieš renginį atidaroma grafikės Vasarės Krugždaitės darbų paroda:

http://vasare.weebly.com

Durys nuo 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.