largo-garsovaizdziai4

2017-11-10 // 21:00 – GARSOVAIZDŽIAI: Girių Dvasios, Ersha, Vėlių Namai, Migloje

Kategorija:

Renginio aprašymas

RENGINIO DIENĄ BILIETUS GALITE ĮSIGYTI RENGINIO VIETOJE PRIEŠ RENGINĮ.

Garsovaizdžiai ir vėl ima driektis laisvomis kryptimis, suktis gūsiais ir spiestis kūrybiniais ūkais – čia kondensuojasi chillout/ ambient/ drone/ downtempo/ experimental/ ethnic skambesiai.

Šį kartą net keturi atmintis įelektrinantys ir neišvengiamai įtraukiantys kūrėjai:

Vėlių Namai: melancholiško tamsiojo ambient, neo-folk stiliaus projektas, sukurtas 2006 metais Prahoje. Projektas natūraliai kilo iš ilgesio Lietuvai ir savito Baltiško pasaulio supratimo. Vėlių Namai kviečia pajusti tamsesnes gamtos ir egzistencijos išraiškas. Namolio, per rūką ir tamsą, vėlių takais.

Largo klube skambės dainos iš albumo ,,Laumių šokis“. Taip pat žiūrovai išgirs ir dar porą neišleistų dainų, kuriose pasigirs gitaros, klavišų, baglamos ir kitų pasaulio instrumentų garsai.
https://soundcloud.com/julius-mite

Ersha: ambient/drone muzikos kūrėjas, kurio darbai išsiskiria savo erdviomis ūkanotomis atmosferomis, vis grimztančiomis į nuolatinį konsonanso aidą. Nuoseklus trajektorijų vystymas ir tinkamas garsynų parinkimas kūriniuose įtikina nuo pat pradžių iki pabaigų. Platus akustinės ekspresijos diapazonas švelniai pripildo aplinką, kurioje šios muzikos klausomasi. Jungdamas lauko įrašus, virtualius sintezatorius ir žaismingus efektus, Ersha nubrėžia klasikinę ambient briauną. Tekantys unikalūs kinematografiški garso fragmentai ir paslaptingų balsų šnabždesiai praplečia vaizduotę. Kaip pats Tadas sako, jo muzika slepia egzistencinius visatos klausimus.
https://soundcloud.com/ersha

MigloJE: tai 20 metų trunkantis vieno žmogaus eksperimentinės muzikos projektas, vystęsis naudojant visiškai primityvias priemones pradžioje ir pažangias vėlesniu laikotarpiu. Terminas „migloJE“, kurį autorius naudoja savo projektui apibūdinti, reiškia būseną, ištinkančią kuriant vėlyvą vakarą ar naktį, – tai tam tikras kūrybinis vakuumas, panardinantis į ramybę ir visiškai izoliuojantis nuo aplinkos, leisdamas pasinerti tik i garsų pasaulį. Garsas, panardintas miglos esmėje, laviruoja nuo laužytų IDM ritmų, persipinančių su įvairiais kitais stiliais, ir apgaubtas ambient pojūčiu. Stilius formavosi individualiai, nesilaikant jokių taisyklių ir bandymo atkartoti mėgstamus atlikėjus, todėl dažnai kūriniai neįsipaišo į V/A leidinių koncepciją.
https://soundcloud.com/migloje

Giriu Dvasios: atmosferinės dub muzikos kūrėjas, įkvepiamas lietuviškos gamtos ir paties gamtiškumo pajautos bei baltiškosios etninės kultūros, besisupantis daugelio grojaraščiuose ir aiškiai atpažįstamas iš savo paties suburtų garsynų.
https://soundcloud.com/giriu-dvasios

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.