Ignas-Avizinis-Kazimieras-Liksa-11

2017-12-01/ 20:00 – Kazimieras Likša kartu su styginių kvartetu: albumo pristatymas

8.00

Neturime

Renginio aprašymas

Buvusios grupės Karma lyderis Kazimieras Likša pristato jau antrąjį savo albumą per vienerius metus. Metų pradžioje atlikėjas pristatė savo pirmą debiutinį solinį albumą „Per pusę“, o dabar pristato riboto tiražo išskirtinį albumą kartu su styginių kvartetu.
 
„Prieš kelerius metus pavyko suorganizuoti kelis labiau kamerinius koncertus su styginių kvartetu bei pianinu. Ši programa buvo labai maloniai priimta, todėl žinojau jau tuomet, kad ateis diena, kai reikės visą tai užfiksuoti albume. Aš jaučiau, kad visiškai naujam albumui dabar šiek tiek per anksti, tad šiam dainų rinkiniui buvo pats geriausias metas. Jame išgirsite dainas iš visų mano jau išleistų albumų. Bus dainos iš abiejų Karmos albumų ir taip pat iš mano debiutinio solinio albumo „Per pusę“ tik visos jos skambės akustiškai, pritariant styginių kvartetui.“, – pasakojo Kazimieras Likša.
 
„Tai puiki proga dar kartelį susimatyti prieš pat gražiausias metų šventes akustiniuose koncertuose. Nes po šitų koncertų vėl keliausiu į studiją įrašinėti savo antrojo albumo. Todėl lauksiu susitikimo su visais!“, – kalbėjo Kazimieras Likša.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.